Trawnik jest dumą każdego gospodarza domu jednak regularne koszenie trawy i dbanie o nią nie należy do ulubionych zadań wielu mężczyzn.

Koszenie trawników miejskich

Koszenie trawników miejskich to duże i odpowiedzialne przedsięwzięcie. Zajmujemy się nim od lat. Dbamy o estetyczny wygląd łódzkich trawników, bezpieczeństwo kierowców oraz wywóz bio odpadów z podległych nam terenów. Koszenie trawy przeprowadzamy zgodnie z zapotrzebowaniem właściciela trawnika.

Koszenie trawy – nieruchomości komercyjne w Łodzi

Zajmujemy się też dbaniem o wygląd terenów zielonych przy nieruchomościach komercyjnych. Koszenie trawy zaliczamy do jednego z priorytetowych zadań. Schludna zadbana zieleń mówi wiele o zarządcy nieruchomości i o jego staraniach o zadowolenie najemców i mieszkańców.

Usługa koszenia trawników dla osób prywatnych z Łodzi

Cudownie jest wyjść w niedzielny ranek na taras i popijająć kawę podziwiać swój zadbany trawnik. Patrzeć na dzieci wesoło hasające po trawie. Psa który skacze i wygląda na szczęśliwego jak w reklamie karmy. Co zrobić jednak gdy marzysz o tym idealistycznym obrazie a nie masz czasu na pielęgnację swojego trawnika ?

Przez lata nasze usługi dostępne były tylko dla podmiotów gospodarczych. Teraz usługa koszenia trawy dostępna jest również dla mieszkańców. Możesz podpisać z nami umowę na opiekę nad Twoim trawnikiem. Zgodnie z nią będzie on regularnie koszony. W razie potrzeby przeprowadzane będą na nim zabiegi interwencyjne tak by cieszył on oko Twoje i najbliższych. Nie bez znaczenie pozostaje oko sąsiadów, od których będziesz miał po prostu dużo piękniejszy trawnik.

Wszystkie usługi ogrodnicze znajdujące się w naszej ofercie wykonujemy szybko, dokładnie i z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo.