Nasza firma P.P.H.U "ŁAD" powstała ponad 20 lat i od samego początku realizuje usługi ogrodnicze i porządkowe na terenie województwa łódzkiego.

Doskonała jakość naszych usług, sumienność, dokładność i precyzja umożliwiła Nam współpracę z takimi instytucjami na terenie województwa łódzkiego jak:

URZĄD MIASTA ŁODZI,

ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU

SIECI SUPERMARKETÓW TAKICH JAK BIEDRONKA, TESCO ITD.

Od 2010 rozszerzyliśmy Naszą działalność o usługi dla firm prywatnych i zwykłych obywateli.

Jesteśmy bardzo szybko rozwijającą się firmą, która cały czas rozwija oferowany zakres usług.

Wypracowana przez lata bardzo dobra opinia, a także wysoko wykwalifikowany personel i praktyka w oferowanych usługach sprawia, że jesteśmy bardzo wysoko oceniani przez byłych jak i obecnych klientów.

Do pracy używany wyłącznie sprzętu firmy STIHL i FISKARS, które są liderami na rynku produktów do utrzymania czystości i ogrodnictwa.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.