Firma Ład przeprowadzając usługi ogrodnicze koncentruje się na takich pracach pielęgnacyjnych jak wycinanie drzew oraz ich przycinanie. Wycinka drzew i ich pielęgnacja prowadzone są zarówno z ziemi jak i z wysięgnika koszowego. Sposób przeprowadzenia poszczególnych prac dobierany jest za każdym razem indywidualnie po uprzednim przeprowadzeniu wizji lokalnej i ustaleniu ze zlecającym zakresu prac.

Wycinka drzew prowadzona jest głównie na terenie województwa łódzkiego. Oferujemy usługi klientom instytucjonalnym, firmom prywatnym oraz klientom indywidualnym. Cechuje nas staranność wykonywanych usług cięcia drzew oraz terminowość. Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy dbają o zadowolenie klienta. Oferujemy usługi kompleksowe obejmujące również usuwanie gałęzi i innych pozostałości z terenów po wycince drzew i krzewów.

Profesjonalna wycinka drzew z użyciem sprzętu dla zawodowców

Wykonując usługę wycinki drzew używamy wyłącznie sprzętu firmy STIHL i FISKARS. Firmy te są uznawane za liderów na rynku produktów do utrzymania czystości i ogrodnictwa. Nasza firma cieszy się nieposzlakowaną opinią i nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek odchylenia od norm bezpieczeństwa i jakości usług. Dbamy o bezpieczeństwo mienia naszych klientów tak by nie uległo zniszczeniu trakcie wycinki drzew. Zaufało nam wielu klientów instytucjonalnych jak i prywatnych. Wycinka drzew była przez nas prowadzona między innymi dla Urzędu Miasta Łodzi jak i dla Zarządu Dróg i Transportu.

Wycinka drzew – usługi na terenie Łodzi i województwa

Nasza firma proponuje swoje usługi ogrodnicze jak wycinanie drzew oraz wywóz drzew i gałęzi zarówno na terenie Łodzi jak i całego województwa. Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że prace zostaną wykonane w wyznaczonym terminie oraz na wysokim poziomie. Kontaktując się z nami telefoniczne bądź w siedzibie firmy uzyskają Państwo wyczerpujących informacji, które pozwolą Wam pojąć właściwą decyzję.