Firma Ład przeprowadzając wycinkę drzew koncentruje się na pracach pielęgnacyjnych polegających na przycinaniu i wycinaniu drzew. Wycinka drzew i ich pielęgnacja prowadzone są zarówno z ziemi jak i z wysięgnika koszowego. Sposób przeprowadzenia poszczególnych prac dobierany jest za każdym razem indywidualnie po uprzednim przeprowadzeniu wizji lokalnej i ustaleniu ze zlecającym zakresu prac.

Wycinka drzew prowadzona jest głównie na terenie województwa łódzkiego. Oferujemy usługi klientom instytucjonalnym, firmom prywatnym oraz klientom indywidualnym. Cechuje nas staranność wykonywanych usług oraz terminowość. Zatrudniamy tylko profesjonalistów, którzy dbają o zadowolenie klienta. Oferujemy usługi kompleksowe obejmujące również wywóz gałęzi i innych pozostałości po wycince drzew i krzewów.

Profesjonalna wycinka drzew z użyciem sprzętu dla zawodowców

Wykonując usługę wycinki drzew używamy wyłącznie sprzętu firmy STIHL i FISKARS. Firmy te są uznawane za liderów na rynku produktów do utrzymania czystości i ogrodnictwa. Nasza firma cieszy się nieposzlakowaną opinią i nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek odchylenia od norm bezpieczeństwa i jakości usług. Dbamy o bezpieczeństwo mienia naszych klientów tak by nie uległo zniszczeniu trakcie wycinki drzew. Zaufało nam wielu klientów instytucjonalnych jak i prywatnych. Wycinka drzew była przez nas prowadzona między innymi dla Urzędu Miasta Łodzi jak i dla Zarządu Dróg i Transportu.